Výklad karet

Výkladem karet se zabývám již několik let, a stále se zdokonaluji. Je to vývoj a cesta. Jsem za ní vděčná, jelikož díky této práci jsem se setkala s mnoha zajímavými lidmi, s jejich příběhy, které byly krásné a inspirativní. 

Výkladové karty pomáhají jako magická pomůcka, která umožňuje napojit se na vyšší energetické vibrace. 

Jako například práce s duchovními průvodci a rádci, andělskými bytostmi, atp.

Často přirovnávám výklad karet příkladu: Jedete v automobilu a příbližujete se ke křižovatce. Na semaforu svítí červená, musíte počkat, než se rozsvítí zelená. V tu chvíli přemýšlíte jaký zvolíte směr?  Zda-li se dáte doprava, doleva, či pojedete rovně?  V životě je to hodně podobné. Mnohdy se ocitáme na křižovatkách, a když nevhodně odbočíme, tak nás situace velmi často přivede zpět na stejné místo, či ke stejné situaci, vlastně dokud nepochopíme, že bychom měli změnit směr a díky změně se vyvíjet. 

Velmi často mne navštěvují klienti, kteří se rozchází s partnery, mění práci, nebo se nachází ve smutku, protože je někdo opustil. Obrací se na karty, aby se zeptali na otázky, na které nemohou nalézt odpovědi. 

Většinou se o mé osobě dozvědí z povídání klientů, kteří mne již navštívili. Osobní doporučení je totiž tou nejlepší zkušeností. 

 

Výklad karet nenahrazuje lékařskou péči, není tedy metodou, která by dokázala nahradit odbornou pomoc. 

 

 

TOPlist