Semináře

Semináře pořádám, vždy když cítím že je potřeba předat nějaké nové informace pro všechny, kteří na sobě pracují.

Jeden z mých velmi oblíbených seminářů je "Andělský seminář" kde se všichni seznamují s tématikou andělů a vesmírných bytostí. Vždy když se tento seminář uskuteční, lidé se posunou, naučí se pracovat se svými myšlenkami při objednávání si přání ve vesmíru. Je to velmi očistný seminář, díky napojení se na andělské bytosti.                                  Mnozí si z něj odnáší také ručně namalované obrázky, které si při semináři vytvořili. 

Mezi další semináře patří seminář zaměřený na "Čakerní systém a ochranný obal aura" tento seminář je seminářem, kde se všichni seznamují se svými energetickými centry. Čakerní systém je velmi důležitý při vyrovnání energií a práce na sobě. Čakry přirovnávám jakýmsi "větrákům" které, když se točí - dodávají energii, jakmile se ale točit přestanou, čakra bledne, tmavne a ztrácí energetickou podporu. Většinou se čakry blokují, když lidé řeší nějaké svízelné situace spojené s pocity, které nedokáží zpracovat. 

Ochranný obal, tedy aura a její obaly zajímají téměř každého, protože aura má nejen mnoho barev, ale také ochranný význam. Aura se skládá z několika vrstev, přičemž každá z nich má svojí roli a význam. 

Další semináře na různá témata tvořím vždy na různých setkáních, nebo akcích na které si mne předem vyžádají. Energeticky se naladím a podívám se, co by pro určitou skupinu bylo zajímavé. 

 

 

 

TOPlist